środa, Maj 16th, 2012 | Author:

Maria Spiss

ANTYZWIASTOWANIE

Spektakl dla dorosłych o adopcji dziecka.

reżyseria: Bartosz Szydłowski

scenografia i kostiumy: Małgorzata Szydłowska

muzyka: Marcel Chyrzyński

multimedia: Dawid Kozłowski

występują: Grzegorz Mazoń (Wrocławski Teatr Lalek), Paulina Skłodowska (Wrocławski Teatr Lalek), Dominik Stroka (Łaźnia Nowa)

27 maja (niedziela) godz. 19:00

29 maja (wtorek) godz. 19:00

30 maja (środa) godz. 19:00

Antyzwiastowanie na podstawie sztuki Marii Spiss w reżyserii Bartosza Szydłowskiego to koprodukcja Wrocławskiego Teatru Lalek i krakowskiego teatru Łaźnia Nowa.

Przedstawienie porusza problem adopcji – traktuje o wyzwaniach z nią związanych, o miłości, o poszukiwaniu szczęścia i przekazywaniu go dalej.

Kobieta i Mężczyzna mają wszystko: dobrą pracę, własny dom za miastem, duży ogród i kawałek lasu. Są w sobie zakochani i dla siebie stworzeni – wydają się być szczęśliwi. Jednak w ich ułożone życie zaczyna wdzierać się coraz silniejsze poczucie pustki. Pojawia się myśl o dziecku. Oboje z każdym dniem pragną go coraz mocniej, ale wciąż nie mogą mieć. Odwiedzający ich Anioł Antyzwiastowania potwierdza złe przeczucia, ale jednocześnie wskazuje miejsce, gdzie mogą swoje dziecko odnaleźć. Dla Kobiety i Mężczyzny zaczyna się trudna i emocjonująca droga do odkrycia rodzicielstwa i samych siebie.

 

WROCŁAWSKI TEATR LALEK pl. Teatralny 4, Wrocław

rezerwacja: tel. 071 335 49 49 oraz 071 335 49 11, 071 335 49 12,

www.teatrlalek.wroclaw.pl widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply