poniedziałek, Wrzesień 17th, 2012 | Author:

W sobotę zakończyła się pierwsza część Kursu dla instruktorów Modelu Creighton’a i lekarzy naprotechnologów. Wrocław reprezentowała duża grupa 12 osób – pięciu lekarzy i 7 instruktorów.  Instruktorzy rozpoczną pracę z małżeństwami w Fundacji Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera po uzyskaniu akceptacji od swoich superwizorów – być może już w październiku. To ważne wydarzenie dla naszego miasta, ponieważ jak dotąd nie było we Wrocławiu żadnego lekarza naprotechnologa i tylko jeden instruktor. Liczna grupa nowo przeszkolonych specjalistów jest ogromną nadzieją dla małżeństw pragnących potomstwa oraz wszystkich kobiet chcących nauczyć się rozpoznawać objawy płodności czy też poddać się pogłębionej diagnostyce. Więcej informacji o naprotechnologii znajdą Państwo na stronie: www.naprotechnologia.wroclaw.pl

Jedną z instruktorek została pracująca w Poradni Rodzinnej „Antoni” Magdalena Krajewska.

Category: Płodność
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarze

 1. 1
  Ola 

  Gratuluję najlepszego miejsca na egzaminie!

 2. 2
  ola 

  Ależ sie ucieszyłam patrząc na Maleństwo na rękach Piotra,
  Magda,ciesze się z Wami….
  ostatnia nasza rozmowa dotyczyła niestety naszych Maleństw,których nie ma wśród nas,a teraz widze taki ogrom szczęścia!!!
  Wierze,że jako instruktor pomożesz wielu rodzinom móc tak sie uśmiechac…..

Leave a Reply