czwartek, Styczeń 04th, 2018 | Author:

Organizator Fundacja Evangelium Vitae, ul. Rydygiera 22-28.

Nasza Szkoła Rodzenia otworzyła swoje podwoje 30 września 2013 r. Od tego czasu oferta jaką mamy dla Rodziców oczekujących narodzin znacznie się poszerzyła, aby wyjść na przeciw wyzwaniom przed jakimi stają współcześni Mama i Tata. Prowadzenie zajęć powierzyliśmy doskonałym specjalistom z dziedziny położnictwa, laktacji, fizjoterapii dorosłych i dzieci, którzy z sercem przekazują młodym rodzicom swoją wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Szczegóły dotyczące płatności dostępne w formularzu zapisów na kurs. Warunkiem rozpoczęcia danego kursu jest zapisanie się minimum 5 par.

DATY NAJBLIŻSZYCH KURSÓW:

Termin najbliższego kursu Szkoły Rodzenia: 22.01.2018- 19.02.2018
Uruchamiamy zapisy poprzez formularz na stronie.
Maksymalna ilość uczestników to 9  par.
POZOSTAŁO: 2 miejsca
Ewentualne pytania można kierować do Koordynatora – Marii Gajek: soor@boromeuszki.wroclaw.pl lub Zarządu Fundacji: fundacja@boromeuszki.pl.

W ramach szkoły rodzenia oferujemy:

Najlepszym czasem na odbycie kursu jest drugi trymestr ciąży, jednak jeśli z istotnych względów jest to niemożliwe – serdecznie zapraszamy zarówno w pierwszym jak i trzecim trymestrze :).

Uwaga! Nie zajmujemy się sprzedażą lub/i promocją żadnych produktów w tym okołoporodowych i nie jesteśmy zainteresowani tego rodzaju współpracą z firmami.

 

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply