piątek, Maj 20th, 2011 | Author:

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Marszu dla Rodzin, który odbędzie się 28.05.2011 r. Będziemy maszerować pod hasłem: „Rodzina silna Bogiem jest siłą człowieka” Jan Paweł II

Marsz dla Rodzin jest radosną, pozytywną i kolorową manifestacją wszelkich wartości rodzinnych, popierającą rodzinę jako najważniejszą komórkę, cząstkę społeczną. Z rodziną, czyli mężem i żoną i ich potomstwem wiążemy nasze nadzieje na bezpieczną, pełną nadziei przyszłość. Rodzina oparta na sakramencie małżeństwa, na stabilnym związku małżeńskim to źródło życia i miejsce harmonijnego wzrastania młodego człowieka, a zarazem wielka przygoda i droga osobistego spełnienia kobiety i mężczyzny.

Patronat nad Marszem objął Arcybiskup Marian Gołębiewski. Po uroczystym przemarszu ulicami Wrocławia, zaplanowany został PIKNIK RODZINNY, którego wsółorganizatorem jest Miasto Wrocław. To wspólne świętowanie dzieci z rodzicami i uczestników Marszu, koncerty, prezentacja różnych form wsparcia rodziny oraz wiele innych atrakcji.

W zeszłym roku Marsz zgromadził blisko 1500 mieszkańców Wrocławia. W tym roku Marsz Wrocławski połączy siły z ogólnopolską inicjatywą, aby wspólnie promować rodzinę, jako niezastąpiony fundament społeczeństwa.

Zapraszamy do udziału w tej inicjatywie, również jako współorganizatorzy!

Program marszu:

28.05.2011
MARSZ DLA RODZIN

11:00 – 12:00
Msza św. rozpoczynająca Marsz w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny na Piasku, prowadzi ks. Marian Biskup.

12:00 – 13:30
Przemarsz ulicami miasta – trasa od Kościoła p.w. Najświętszej Marii Panny na Piasku przez Rynek, aż do Parku Słowackiego (za Panoramą Racławicką).

od 13:30
PIKNIK RODZINNY połączony z koncertem DZIECI Z BRODĄ, LOVE STORY, przedszkole artystyczne, BAJKOBUS, zabawy, konkursy oraz zespół Koinonii Jan Chrzciciel ONE IN HIM.

Szczegółowe informacje dotyczące Marszu Rodzin: www.marszdlarodzin.pl

Category: Wydarzenie
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.