wtorek, Maj 08th, 2012 | Author:

RODZINKO NA SWOJE ŚWIĘTO MARSZ!

Marsz dla Rodzin i niezliczone atrakcje w ramach Wrocławskiego Święta Rodziny  –  to propozycja dla rodzin   (i nie tylko) na udaną majówkę

20 maja br. rodzinne świętowanie rozpocznie III już Marsz dla Rodzin, czyli barwny korowód, który przejdzie ulicami Wrocławia, by dotrzeć na Wyspę Słodową. Start przewidziano na ok. 11:30. Marsz ruszy spod Kościoła NMP na Piasku (gdzie wcześniej, o godz. 10:30, odbędzie się msza św. inaugurująca wydarzenie). – Ideą naszego przedsięwzięcia jest zamanifestowanie i podkreślenie znaczenia rodziny – rodziców, dzieci i dziadków, którzy spędzają wspólnie czas, razem bawią się i uczą wzajemnego szacunku i zrozumienia, którzy po prostu są dla siebie wsparciem i źródłem osobistego rozwoju.

Drugą część dnia wypełnią atrakcje przygotowane na Wsypie Słodowej w ramach Wrocławskiego Święta Rodziny. Na małych i dużych czekać będą m.in. pokazy kuglarzy, iluzjonisty, prezentacje znanego i lubianego Bajkobusu, koncerty zespołów wrocławskich i różnorodne warsztaty. Najmłodsi będą mogli pomalować twarz, odpocząć w punkcie czytania bajek i namalować swoje rodziny. Dla cyklistów przewidziano znakowanie rowerów, a dla wszystkich miłośników piłki nożnej – konkursy i zawody z udziałem piłkarzy mistrza Polski zespołu WKS Śląsk. Podczas festynu będzie można również skorzystać z oferty punktów poradnictwa rodzinnego. Piknik potrwa od godz. 13:00 do 18:00.

Miesiąc Rodziny to cykl wydarzeń promujących wartości prorodzinne oraz prezentujących formy i możliwości wparcia rozwoju rodzin. Chodzi zarówno o wspólne, aktywne spędzenie wolnego czasu, jak też zapoznanie się z ofertą różnego rodzaju aktywności stałych i okazjonalnych, jakie miasto proponuje wrocławskim rodzinom.

Więcej informacji na stronie: http://marszdlarodzin.pl

Category: Wydarzenie
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply