środa, Maj 08th, 2013 | Author:

Mama Niezla W Pracy Plakat SrWraz z nadejściem wiosny rusza projekt dla wrocławskich mam. Grupa młodych ludzi ze Szkoły Zarządzania Projektami łączy swój potencjał, tworząc program wspierający mamy wracające na rynek pracy.
Spotkaliśmy się podczas V edycji Szkoły Zarządzania Projektami, która jest jednym z dziewięciu projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL, w ramach makroprojektu Szkoły Rozwoju. Każdy z naszej czwórki jest inną osobowością i posiada inne talenty oraz temperamenty. Jednak zafascynowani możliwościami, jakie daje nam połączenie naszych pasji i energii, postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał.  Realizujemy projekt, który pomoże zmienić na lepsze choć fragment otaczającej nas rzeczywistości.

Naszym celem jest otoczenie wsparciem kobiet, które po przerwie w pracy zawodowej, związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka, mają problem z powrotem na rynek pracy.

Uczestnictwo w projekcie miałoby pobudzić je do działania, zainspirować do określenia indywidualnych ścieżek rozwoju zawodowego, przygotować do rozmów kwalifikacyjnych, wzmocnić i zmotywować.

Chcemy zaoferować bezpłatne warsztaty, konsultacje oraz sesje coachingowe, prowadzone przez specjalistów z poszczególnych dziedzin (trenerzy, specjaliści HR, life-coachowie). Na uczestniczki czekają wartościowe szkolenia, cenne informacje, nowe umiejętności oraz inspirujący ludzie.

Dzieci także znajdą tu przyjazne miejsce dla siebie. W pomieszczeniu obok dla najmłodszych zapewnimy troskliwą opiekę. Nieco starsze będą miały możliwość uczestniczenia w rozwijających zabawach i konkursach.

Projekt rozpocznie się 11.05.2013. Po tym terminie każda z uczestniczek indywidualnie spotka się z coachem (2-3 spotkania) i trenerem HR (1 spotkanie). Projekt zakończy się 25.05.2013 szkoleniami, w Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” przy ulicy Dubois 33-35a.

Rekrutacja trwa tylko do 09 maja! Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego: www.tnij.org/mamaniezla

Regulamin: https://docs.google.com/document/d/1J9Pf8UzxIZq7XkLiUiqRvnN2Z5ucVVjqzvbVjb7t4vY/edit?pli=1

Szczegóły na fanpage’u projektu  „Mama niezła w pracy!” pod adresem: http://www.facebook.com/MamaNiezlaWPracy

Zapraszamy!

 
Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply