czwartek, Maj 08th, 2014 | Author:

image002Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na spektakl Repertuarowego Teatru Dziecięcego„Sklep z marzeniami”. Najbliższe pokazy odbędą się w niedzielne popołudnia11 maja oraz 8 czerwca o godz. 17.00 na scenie WCTD (Kuźnicza 29a).

Na hasło: RODZINA mogą Państwo zarezerwować bilety w promocyjnej cenie 10 zł / szt. (regularna cena biletu to 18 zł, toteż oferujemy niemal 50% rabatu!)

Warunkiem uzyskania rabatu jest wykonanie przedpłaty za bilety lub ich osobisty odbiór w biurze Centrum (na pokaz z 11 maja: do dnia 9 maja; na pokaz z 8 czerwca: do 30 maja).

 Spektakl w reżyserii Piotra Pary powstał w ramach Repertuarowego Teatru Dziecięcego, w którym dzieci – szczególnie uzdolnieni uczestnicy naszych warsztatów artystycznych – mogą występować na scenie dla innych dzieci. Reżyser zaprosił do współpracy młodzież, która uczestniczyła w warsztatach Teatru Młodych. Ich przedstawienie opowiada o niezwykłym sklepie z zabawkami, który ma moc spełniania marzeń. Spektakl wykorzystuje innowacyjne środki wyrazu, łączy grę aktorską z lalkową animacją; przeznaczony jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, którzy chcą przypomnieć sobie, co znaczy mieć marzenia. 

Spektakl dla dzieci powyżej 4 lat

Pages: 1 2
Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply