poniedziałek, Maj 26th, 2014 | Author:
Witam serdecznie!
Wrocławski Teatr Pantomimy przygotował dla Państwa specjalną ofertę! Chcielibyśmy zaoferować Waszym Podopiecznym, Przyjaciołom i Zespołowi kulturalne i pełne artystycznych wrażeń – Dzień Matki i Dzień Dziecka, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty!
 
Proponujemy Państwu bilety na spektakle Wrocławskiego Teatru Pantomimy w cenie 10 zł od osoby, lub zbiorową rezerwację za 150 zł dla grupy 25 osób.
Powyższa oferta dotyczy następujących wydarzeń: 
 

Z okazji Dnia Dziecka Wrocławski Teatr Pantomimy przygotował liczne niespodzianki dla swoich najmłodszych widzów. Chcemy, aby 1 czerwca był dla nich dniem wyjątkowym – dla każdego dziecka, dużego i małego.1. DZIEŃ DZIECKA W PANTOMIMIE!

Zapraszamy 1 czerwca o godzinie 16.00 na przedstawienie „Mikrokosmos”. Jedno z najlepszych przedstawień dla dzieci w Polsce, docenione na festiwalach w Polsce i zagranicą! W najbliższym czasie (28 maja) „Mikrokosmos” będzie jednym z kilku przedstawień reprezentujących Polskę podczas specjalnego Kongresu ASSITEJ. Podczas tego spektaklu przygotowaliśmy, wraz z naszymi partnerami, liczne atrakcje i niespodzianki dla naszych widzów! Nagrody i słodkie co nieco ufundowali: CUKIER LUKIER, MILUTEK, MAM CZAS CAFE! 
A po przedstawieniu odbędzie się jedyne takie we Wrocławiu, performatywne czytanie bajki „Marchewka z groszkiem”! Czytanie objęte jest patrnatem fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom!
 
Zapraszamy 1 czerwca o 16.00 na Dużą Scenę Teatru Polskiego!
 
 
2. Spektakl dla widzów dorosłych „SZATNIA”
Gramy 30 i 31 maja o 19.00 na Dużej Scenie Teatru Polskiego.
Przedstawienie to jest jedyna okazją, aby zaznajomić się z tradycją teatralną Wrocławia i poznać historię Wrocławskiego Teatru Pantomimy, który jest jedynym repertuarowym teatrem pantomimy zespołowej na świecie! Ten unikatowy na skalę światową teatr, istniejący blisko 60 lat, stworzył swój niepowtarzalny język pantomimy, czyniąc ją zdecydowanie czymś więcej niż powszechnie kojarzący się nam mim! Warto przyjść i zobaczyć, jak niewiele wiemy o pantomimie, jak potrafi nas ona zaskoczyć i oczarować! Trailer przedstawienia znajdą Państwo tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=6G36xsW2Qgk
 
 
Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty – proszę o kontakt pod nr telefonu 71/337 21 03 od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 lub bezpośrednio na tego maila.
POWYŻSZA OFERTA I MOŻLIWOŚĆ REZERWACJI MIEJSC MOŻLIWA JEST DO DNIA 29 MAJA!
Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply