poniedziałek, Kwiecień 18th, 2016 | Author:

Relacja to zjawisko dynamiczne, bogate w radosne, smutne, trudne i przynoszące dumę sytuacje. Zapraszam na warsztat, dzięki któremu Wasza relacja umocni się i rozkwitnie.

Warsztat składa się z czterech części. Cały cykl jest oparty o pracę grupową, rozmowy w parach, dyskusje na forum i krótkie podsumowania trenera. Będziesz mieć okazje, by skorzystać z mądrości i refleksji grupy a zarazem otrzymasz przestrzeń na indywidualne spotkanie z żoną/mężem. To będzie czas pogłębienia relacji z samym sobą i z „drugą połówką”. Cały warsztat skoncentrowany na Was. Bardzo praktyczny i bardzo „życiowy”.

Zarezerwuj miejsce!

Część 1. Ważne i wymarzone

W codziennym zabieganiu często „brakuje chwili” aby zatrzymać się i zastanowić: do czego dążymy, gdzie chcemy dotrzeć za pięć czy dziesięć lat, co dla nas jest w życiu najważniejsze. Dzięki tej części podzielicie się tym, co dla was cenne i ważne. Skutkiem tej rozmowy będzie nie tylko ustalenie i umocnienie priorytetów, ale także zaplanowanie konkretnych działań, dzięki którym rozwiniecie każdą z ważnych sfer. 

Część 2. Wzajemne wsparcie

Jest wiele sposobów na dawanie sobie wzajemnego wsparcia. Prawdopodobnie wiele z nich realizujecie. Czy jednak faktycznie dajecie to, co najbardziej przyda się drugiej stronie? Co robić, by to, co dajemy okazało się cennym darem dla drugiej osoby? Dzięki tej części będziecie częściej się wzajemnie doceniać i lepiej wspierać. 

Część 3. Dobre konflikty

Każdy z nas jest inny i naiwnością byłoby wierzyć, że we wszystich sprawach będziemy się idealnie rozumieć i uzupełniać. Konflikt ma jednak wiele twarzy. Jak sprawić, by różnice były szansą na twórcze rozwiązania zamiast przyczyną ognistych kłótni? Budowanie porozumienia jest sztuką trudną lecz wartą uwagi. W tej części poznacie kilka wskazówek oraz najważniejsze zasady rozwiązywania konfliktów.

Część 4. Konkretne działania

Jak w „niedoczasie” znaleźć spokój? Jak w codziennym zabieganiu pamiętać o tym, co ważne? Kiedy i jak zadbać o „czas dla siebie” i „czas dla nas”. Podczas tej części nie tylko otrzymasz sporą dawkę wskazówek ale zaplanujesz konkretne cele i działania na najbliższy czas. Jeśli masz dość gadania a pragniesz konkretnych zmian ucieszy Cię, że wynikiem tej części spotkania będą bardzo konkretne ustalenia.

Cały warsztat oparty jest o model Porozumienia Bez Przemocy (NVC czyli Języka Serca) Marshalla Rosenberga. Model ten pozwala na pełne empatii porozumienie się nawet w bardzo spornych kwestiach. Ułatwia docieranie do sedna sprawy, dbanie o to, co najważniejsze, budowanie głębokiej, autentycznej więzi. Pozwala na dobre przeżycie konfliktowej sytuacji, tak by stała się ubogacającym doświadczeniem, spoiwem związku. Równocześnie jest to model wymagający zaufania do samego siebie i gotowości nawiązania szczerej serdecznej i pełnej miłości relacji z samym sobą i z innymi.

Sprawy organizacyjne:

Termin: Poniedziałki (lub wtorki), 17:30-20:30, proponowany start warsztatów: 25.04.2016. Ostateczny termin zostanie ustalony po zebraniu się grupy. Liczba miejsc ograniczona.
Rezerwacja miejsca
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 80 zł na konto:
Aleksandra Mroczko
89105015751000009220913785
Liczebność grupy: 4-8 par
Czas trwania: 4 spotkania po 3 godziny
Koszt: 460 zł/parę
W cenie: realny rozwój relacji, uczestnictwo w warsztacie, sala, materiały, przerwa kawowa
Miejsce: Wrocław – Śródmieście

PROFIL TRENERA

Aleksandra Mroczko w swojej pracy opiera się na założeniu, że każdy potrzebuje własnych rozwiązań a kluczem do sukcesu harmonia i równowaga. Klienci dzięki jej szkoleniom zaczynają się komunikować w sposób bezkonfliktowy, klarowny i bezpośredni zarówno w pracy jak i w domu. Z ich pomocą zyskują umiejętność konstruktywnego zarządzania stresem i efektywnie wykorzystywania czasu.
W procesach coachingowych jej klienci osiągają zmiany, dzięki którym znajdują „uszyty na miarę” sposób na połączenie pracy i pasji, życia rodzinnego i zawodowego, utrzymanie motywacji i realizację marzeń.

Z wykształcenia jest psychologiem, pracuje jako coach i trener. Jej doświadczenie obejmuje 1500 godzin pracy indywidualnej i szkoleniowej. Jest autorką programów i narzędzi rozwojowych.Posiada certyfikat na poziomie ACC wydany przez International Coach Federation.

Prywatnie żona i mama. Z zamiłowaniem wędrująca po górach, z przyjemnością jeżdżąca na rowerze, chętnie podejmująca wyzwania kobieta.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply