czwartek, Luty 02nd, 2012 | Author:

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty dla małżeństw: „Porozumiewanie się w małżeństwie”!

Dialog jest jedną z najważniejszych umiejętności, która decyduje o jakości Waszego bycia ze sobą, o tym jak przeżywacie wspólnie czas. Umiejętności właściwego formułowania swoich oczekiwań, słuchania, bycia otwartym na drugą osobę pomogą Wam we wspólnej drodze do Nieba. Podczas kilku spotkań nauczymy się kilku ważnych umiejętności, natomiast twórcza praca nad właściwym porozumiewaniem się powinna być ciągle obecna w waszym małżeństwie. Do tego zachęcamy i w tym celu zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty w Wambierzycach przy Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin.

Dla kogo: małżeństwa, narzeczeni tuż przed Ślubem

Kiedy: pierwsze spotkanie 09.02.2012r., kolejne podczas weekendowego wyjazdu: 17-19.02.2012r.

Gdzie: pierwsze spotkanie salki katechetyczne przy Parafii św. Antoniego we Wrocławiu Karłowicach, kolejne w Wambierzycach przy Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej Królowej Rodzin.

Koszt: 140 zł od osoby – koszt noclegów i wyżywienia, dojazd samochodami we własnym zakresie, można się umówić po dwie pary.

Dzieci: Warsztaty dla małżeństw to wyjątkowy czas tylko dla Was. Na ten szczególny weekend nie zabieramy ze sobą dzieci, aby mieć czas wyłącznie dla siebie, na budowanie waszej relacji. To będzie czas bardzo intensywnej pracy, dlatego zachęcamy do zrobienia sobie i dzieciom wakacji

Zapisy i dodatkowe informacje: Kontakt

Prowadzący: Magdalena i Piotr Krajewscy. Jesteśmy młodym małżeństwem zaangażowanym w pomoc rodzinom i małżeństwom w kryzysie. Współpracujemy z organizacjami pracującymi z rodziną, w szczególności z Poradniami Rodzinnymi działającymi przy Parafiach, z duszpasterstwami młodzieżowymi i akademickimi. Organizujemy warsztaty dla narzeczonych, dla małżeństw i dla rodziców, dni skupienia, spotkania z duchowością franciszkańską w ramach działalności Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Sami również uczestniczymy w spotkaniach kierowanych do małżeństw, dbamy o własną formację duchową i intelektualną.

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply