czwartek, Maj 15th, 2014 | Author:

logo_warsztat dla zonJeśli jesteś żoną, znasz na pewno smak małżeńskiego szczęścia, małych i dużych radości, ale zakosztowałaś też trudniejszych momentów, kłótni, kryzysów. Wiesz może, czym pachnie rutyna i przyzwyczajenie w związku.

Czasem jest tak, że codzienne sprawy, mniej lub bardziej istotne, przyćmiewają w jakiś sposób piękno i znaczenie tej wyjątkowej relacji, w której żyjemy. Z wyjątkową osobą, którą pokochałyśmy i wybrałyśmy na towarzysza swojego życia.

Zdarza nam się wpadać w koleiny małżeńskiego pożycia, przyzwyczajamy się do tego, jak jest, choć nieraz coś aż prosi się o zmianę. Bywają momenty, że do naszych serc wdziera się wątpliwość, czy nadal jesteśmy kochane tak, jak kiedyś, czy wciąż jesteśmy ważne dla swojego męża. Drobnostki, kłótnie o mało znaczące drobiazgi, potrafią zupełnie wybić nas z równowagi i zburzyć małżeńską harmonię.

Pojawiają się w nas pytania, co możemy zrobić, aby było między nami lepiej, abyśmy byli ze sobą bliżej, a nasze małżeńskie szczęście rozkwitało każdego dnia.

Zapraszamy Cię do udziału w warsztacie „Szczęście w Twoim małżeństwie – Ty masz na to wpływ”, podczas którego będziesz mogła poszukać na nie odpowiedzi, przyjrzeć się sobie jako żonie, a także:

-dowiesz się, jakie są podstawowe różnice pomiędzy kobietami, a mężczyznami i w jaki sposób mogą wpływać na Twoją relację z mężem
-spojrzysz na swojego męża z innej perspektywy
-odkryjesz „języki miłości” w Waszym związku
-usłyszysz o tym, jak rozmawiać w związku w taki sposób, aby znaleźć porozumienie i dlaczego kompromis nie jest najlepszym rozwiązaniem
-przekonasz się, dlaczego mówienie o swoich emocjach i potrzebach jest tak ważne w Waszej relacji
-poznasz zasady mądrego wpływania na męża
-dowiesz się o kilku ważnych elementach, które mają wielkie znaczenie dla satysfakcji z Waszego związku
-stworzysz wizję swojego małżeństwa i zastanowisz się, co możesz zrobić, aby ona stała się rzeczywistością

Termin: 24 maja 2014 (sobota), godz. 10.00-17.00
Miejsce: Strefa Inspiracji, ul. Paulińska 4/8, Wrocław
Inwestycja w siebie i Twoje małżeństwo: 200 zł

Dodatkowe informacje i zapisy na stronie http://warsztatdlazon.kosinska.net/

Prowadząca:
Anna Kosińska – kobieta, żona, life coach i coach relacji, trener, psycholog, coach akredytowany w International Coach Federation (ACC), członek zespołu ICF Wrocław. Jako coach, wspieram kobiety w poznawaniu siebie, docieraniu do ich wewnętrznej siły i budowaniu życia w zgodzie ze sobą. Pracuję także z żonami, narzeczonymi i partnerkami, którym zależy na współtworzeniu szczęśliwego i pełnego miłości związku. Jestem moderatorką comiesięcznych spotkań „Kobietnika”, miłośniczką natury i ruchu, która z pasją i z powołania towarzyszy innym kobietom na drodze do ich życiowej pełni.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply