niedziela, Październik 18th, 2015 | Author:
Dzięki grantowi od Fundacji Dzieci Niczyje Fundacja Evangelium Vitae może zaprosić do udziału w projekcie „Raj dla dzieci. Raj dla mam.”
Co będzie się działo?
Podczas spotkań będziemy tworzyć zabawki, które potem maluchy będą zabierać do domu, będziemy wspólnieprzygotowywać i spożywać poczęstunek, będziemy razem spędzać czas w grupie mam, odnajdując nowe sposoby do budowania więzi z dzieckiem i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. W razie potrzeby podpowiedziami posłuży rehabilitant, psycholog i logopeda. Mamy będą mogły nie tylko poznać skuteczne metody wychowawcze ale także odprężyć się, pobyć w miłym towarzystwie i przyjaznych warunkach oraz doposażyć dziecko w ubranka lub buty (również nieodpłatnie – w ramach prowadzonego przez Fundację „Banku niemowlaka”).
Dla kogo?
Projekt „Raj dla dzieci. Raj dla mam.” jest skierowany przede wszystkim do tych mam, które  ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na zapisanie dzieci na zajęcia a ogrom stresów i niedostatków powoduje, że brak im sił na ciągłe angażowanie dzieci w zabawy. Szczególnie zapraszamy mamy z osiedla Nadodrze i Śródmieście.
Kiedy i gdzie?
Cykl obejmuje 5 spotkań, które odbywać się będą w poniedziałki, w godzinach porannych (10:30-13:30)
Start pierwszej edycji już 19.10.2015, a kolejne ruszają 19.01.2016, 13.04.2016 i 01.06.2016
Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji Evangelium Vitae, przy ul. Rydygiera 22-28.
Szczegóły i zapisy w siedzibie Fundacji oraz pod nr tel. 798 988 903, soor@boromeuszki.wroclaw.pl
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply