piątek, Luty 19th, 2016 | Author:

Najbliższe spotkanie odbędzie się 27.02.2016 o 15.00

Tematem spotkania będą „Międzypokoleniowe dialogi o karmieniu piersią”

Karmienie piersią często jest kwestią sporną kobiet w rodzinach. Często młode mamy nie znajdują zrozumienia i wsparcia u starszego pokolenia. Z kolei mamy, babcie, ciocie czują, że ich pomoc jest odrzucana i krytykowana.

Chcemy wspólnie znaleźć przestrzeń do dialogu. Zapraszamy na spotkanie, które będzie próbą znalezienia nici porozumienia. Zachęcamy do przyjścia z mamami, teściowymi, ciociami, babciami czy siostrami.

Program spotkania:
15.00 – 16.00 – Najstarsze wspomnienia laktacyjne w naszych rodzinach. Co się zmieniło w nauce o laktacji na przestrzeni kilkudziesięciu lat – co jest faktem a co mitem? – Sylwia Jeż (Międzynarodowy Dyplomowany Konsultant Laktacyjny (IBCLC), Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL), lekarz, mama i babcia)
16.00 – 17.00 – międzypokoleniowy turniej wiedzy o laktacji:)
17.00 – 17.30 – Troska o zdrowie piersi – Barbara Iwanik (lekarz specjalizujący się z onkologii klinicznej, karmiąca mama)

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału i liczby osób, które się przyprowadzi.

Zgłoszenia udziału prosimy wysyłać na adres: joanna.kozakiewicz@fev.wroclaw.pl.

Wszystkie informacje o naszych spotkaniach można zawsze znaleźć na stronie www.fev.wroclaw.pl/porady-laktacyjne

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply