środa, Marzec 02nd, 2016 | Author:

20160222_112142  Rusza kolejna, trzecia już edycja spotkań
„Raj dla dzieci. Raj dla mam”

już od 14.03.2016

Co będzie się działo?

Podobnie jak poprzednio, podczas spotkań będziemy tworzyć zabawki, które potem maluchy będą zabierać do domu, będziemy wspólnieprzygotowywać i spożywać posiłek, przy ładnej pogodzie pójdziemy na wspólny spacer, będziemy razem spędzać czas w grupie mam, odnajdując nowe sposoby do budowania więzi z dzieckiem i radzenia sobie z trudnymi sytuacjami pod okiem psychologa. W razie potrzeby podpowiedziami posłuży rehabilitant, psycholog i logopeda. Mamy będą mogły nie tylko poznać skuteczne metody wychowawcze, ale takżeodprężyć się, pobyć w miłym towarzystwie i przyjaznych warunkach oraz doposażyć dziecko w ubranka lub buty (również nieodpłatnie – w ramach prowadzonego przez Fundację Evangelium Vitae „Banku niemowlaka”).

Dla kogo?
20160222_112258Projekt „Raj dla dzieci. Raj dla mam.” jest skierowany przede wszystkim mam dzieci w wieku 1-6 lat, które  ze względów finansowych nie mogą sobie pozwolić na zapisanie dzieci na zajęcia odpłatne a ogrom stresów i niedostatków powoduje, że brak im sił na ciągłe angażowanie dzieci w zabawy. Szczególnie zapraszamy mamy z osiedla Nadodrze i Śródmieście.

Kiedy i gdzie?

Cykl obejmuje 6 spotkań, które odbywać się będą w poniedziałki, w godz. 10:30-13:30

Start najbliższej edycji już 14.03.2016, a kolejna edycja ruszy 23.05.2016

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji Evangelium Vitae, przy ul. Rydygiera 22-28 we Wrocławiu.

Zapisy:

Zajęcia są bezpłatne.

logo_fdn

Projekt organizowany jest przez Fundację Evangelium Vitae i jest współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu „Bezpieczne dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje.

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply