środa, Marzec 02nd, 2016 | Author:
Nadszedł długo oczekiwany przez wielu moment, w którym wznawiamy działalność Ojcowskiego Klubu prowadzonego przez Fundację Rodzina i Przedsiębiorczość, przy współpracy z Miastem Wrocław oraz ruchem Tato.net. Ojcowski Klub jest miejscem nabywania umiejętności ojcowskich, by stawać się coraz lepszymi ojcami. Umiejętności ojcowskie dają się uchwycić tak samo jak umiejętności każdej innej roli społecznej. Często jednak nie zdajemy sobie z tego sprawy.
Jeśli zatem chcesz:
– pogłębiać swoją relację z dziećmi
– poznawać je lepiej
– ćwiczyć się w stałości i spójności myśli i zachowań względem dzieci
– znaleźć swoje miejsce w wychowaniu dziecka
– dowiedzieć jaki masz na niego wpływ
– dowiedzieć się co się stanie, gdy zaprzestaniesz wywierać na niego wpływ
– … oraz wiele, wiele innych rzeczy
Przyjdź koniecznie do naszego Klubu. Zajęcia odbywają się w formie wykładowo-warsztatowo-dyskusyjnej. Spotkania są otwarte, darmowe i bardzo treściwe.
Kiedy: 1 marca 2016 r.
Godzina: 18:00 – 20:00
Gdzie: Biblioteka Grafit, ul. Namysłowska 8, Wrocław
Za ile: za darmo 🙂
Plan na wiosnę:
1. 1 marca
2. 22 marca
3. 19 kwietnia
4. 17 maja
5. 7 czerwca
+niezapomniana impreza plenerowa dla całej rodziny (przełom kwietnia/maja)
Zapisz się już dziś, zaproś kolegów, poinformuj swoje otoczenie. Ojcowski Klub to inicjatywa społeczna – żyje dzięki współpracy zaangażowanych ojców. Bądź jednym z nich. Dziś może trudno Ci sobie to wyobrazić, ale za kilka, kilkanaście, a może kilkadziesiąt lat, Twoje dzieci będą Ci naprawdę wdzięczne, że byłeś członkiem Klubu!

Do zobaczenia,

Jakub Tarasiuk
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply