sobota, Listopad 19th, 2016 | Author:
Gdy stary rok odchodzi…snujesz postanowienia? Szybko jednak lądują w koszu, bo, jak twierdzisz nie masz czasu?
Zatem – czytaj dalej:)
Cały dzień biegamy. Rano w pośpiechu: śniadanie na stojąco, biegiem do przedszkola z dzieckiem pod pachą, by zdążyć na czas do pracy. W biurze ganiamy, próbując zrealizować wszystkie zadania „na wczoraj” i wyjść punktualnie. Potem szybkie zakupy, lekcje, gotowanie i sprzątanie. Gdy tylko dzieci pójdą spać natychmiast zabieramy się za wszystko to, czego nie zdążyliśmy zrobić wcześniej.
Lubisz takie życie?
 
Zapraszam na warsztat, podczas którego zdobędziesz narzędzia do zmiany tego rytmu. Dzięki nim zaczniesz działać spokojniej i w bardziej zorganizowany sposób. Podczas warsztatu znajdziesz również sposoby, by na co dzień mieć czas dla siebie.
Znajdziesz odpowiedzi na pytania:
• Co chcę robić, za czym tęsknię?
• Czego nie chcę robią, a robię?
• Co zrobić, aby tego, czego pragnę było więcej w moim życiu?
• Jak dobrze zarządzać czasem?
• Co sprawia, że się spieszę?
• Jak mogę zmienić swoje myślenie?
• Jak mogę zmienić swoje działanie?
 
To będzie spotkanie z sobą samym i własnymi potrzebami. Spotkanie weryfikujące sposoby zarządzania czasem. Po tym warsztacie wyjdziesz pełna/y energii i motywacji do wprowadzania korzystnych zmian w swojej codzienności.
PROGRAM SZCZEGÓŁOWY
1. Życie z pasją
W tej części spotkania sięgniesz do swoich marzeń, pasji i zainteresowań. Określisz, co sprawia Ci szczególną radość i satysfakcję oraz znajdziesz sposób, by realizować to w codziennym życiu. Ta część przyniesie Ci solidną dawkę energii, wiary w siebie i motywacji.
2. Jak działać skuteczniej?
Aby móc wprowadzić zmiany, trzeba określić, jakie schematy działania funkcjonują obecnie. Kiedy już będziesz wiedzieć, jakie metody działania są dla Ciebie charakterystyczne, zaproponuję kilka dodatkowych rozwiązań, z których wybierzesz najbardziej odpowiadające Tobie. W tej części przekonasz się, że drobna zmiana może zaowocować dużą różnicą.
3. Wprowadzić zmianę w życie
Ostatnia część szkolenia pozwoli Ci skonfrontować się z własnymi przekonaniami na temat obowiązków, samego siebie, zarządzania czasem, a także prawa do realizacji siebie. Zweryfikujesz, co warto, a czego nie warto zmieniać. Wybierzesz to, co faktycznie jest zgodne z Tobą i pozwoli Ci na zachowanie motywacji i wiary we wprowadzanie zmian.
Szkolenie w całości prowadzone jest metodami warsztatowymi z wykorzystaniem narzędzi coachingowych oraz elementów coachingu grupowego.
 
Zadbaj o siebie i …przyjdź!

 

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply