poniedziałek, Listopad 28th, 2016 | Author:

plakat22

Poradnia rodzinna Syntonia przy klasztorze Ojców Dominikanów zaprasza na cykl bezpłatnych
warsztatów dotyczących komunikacji, radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, budowania
więzi, dobrego funkcjonowania w związku, poczucia własnej wartości.
Start 2.12.2016r.
Zapisy telefonicznie 728-471-669 oraz elektronicznie,e-mail: syntwro@dominikanie.pl
Projekt współfinansowany przez urząd miast Wrocław i Klasztor Ojców Dominikanów.
Program:
Anna Pawińska
cykl warsztatowy – akademia dobrego partnera (jest możliwość uczestniczenia indywidualnie; we wszystkich lub w wybranych spotkaniach)
Bliżej siebie i swoich emocji.
2.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00
Czym chcesz się podzielić ze swoim partnerem? Co mu podarować? Spotkanie warsztatowe o poczuciu własnej wartości i pewności siebie, opartym na znajomości swoich potrzeb, uczuć i przekonań. Zobaczysz jak nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem i mieć oparcie w sobie, by później stać się dobrym partnerem dla swojego ukochanego/ukochanej.
Moje wewnętrzne dziecko.
9.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00
Każdy z nas ma taką cześć siebie, która jest wrażliwa, emocjonalna, dziecięca. Jak działa nasze wewnętrzne dziecko w związkach? Jak się nim zaopiekować i poradzić sobie ze zranieniami z naszego dzieciństwa tak, by nie obciążyć partnera odpowiedzialnością za nasze samopoczucie.
Moje terytorium psychologiczne i jego granice.
16.12.2016 piątek godzina 16.30-21.00
Czy wszystko musi być wspólne? Spotkanie warsztatowe o granicach i swojej przestrzeni psychologicznej w zawiązku. Jaka jest rola złości w związkach, oraz różnica między złością, agresją, a przemocą.
Moje sposoby na dobrą komunikację w związku.
19.12.2016 poniedziałek 16.30-21.00
Czy znasz najprostsze sposoby na dobrą komunikację w związku? Zapraszam na spotkanie warsztatowe, na którym dostaniesz sprawdzone przepisy na dogadywanie się, poznasz zagrożenia komunikacji w parze i nauczysz się je skutecznie omijać.
Aneta Panasewicz Derza
Warsztat dla par. Wartości – nasze wewnętrzne drogowskazy. Jak świadomie budować relacje na stabilnych fundamentach.
3.12 sobota godzina 10.00-14.00
Może dawno nie było okazji, żeby pogadać o czymś więcej? Tu bedzie okazja i sporo inspiracji! Warsztat z wykorzystaniem narzędzi coachingowych dla par, mający na celu poznanie i zrozumienie własnego systemu wartości oraz wartości kształtujących świat partnerki/partnera, a także ich wpływu na podejmowane decyzje, motywację do działania, postrzeganie świata. Dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą poznać i zrozumieć jak i jakie wartości kształtują ich oraz partnerkę/partnera oraz wpływają na sposób, w jaki funkcjonują, postrzegają świat i interpretują sytuacje.
Katarzyna Pieńko-Jamuła
Konfilkt – uczta różnic.
8.12.2016 czwartek 17.00-21.00
Może to dobry czas żeby zastanowić się co właściwie myślisz o konflikcie? Jak rozstrzygasz kwestie sporne w swoim życiu? Jak się kłócisz? Jak można konfrontować się efektywnie? Warsztat dla osób zainteresowanych problematyką konflitów w relacjach z innymi.
Teresa Marcinów
Jak się skutecznie komunikować?
13.12.2016 wtorek 17.00-21.00
Podobno są jakieś magiczne zasady, dzięki którym łatwiej się dogadać z mężem, żoną, dzieckiem, matką, ojcem, a nawet szefem 🙂 Jeśli chcesz je poznać – zapraszamy na sporą dawkę wiedzy i ćwiczeń w miłej atmosferze:)
Agnieszka Ładyżyńska 17.12.2016 sobota 15.30-18.30
O miłości i złości. Emocje w wychowywaniu.
Czy w miłości jest miejsce na złość? Warsztat o tych „trudnych” emocjach, które  pojawiają się czasem w życiu kochającego rodzica jak sobie radzić z dwoma siostrami: złością i poczuciem winy.
W ramach projektu zapraszamy także do korzystania z indywidualnych konsultacji z psychologiem, pedagogiem, doradcą życia rodzinnego.
——————
Warsztaty są BEZPŁATNE. Współfinansowane przez Gminę Wrocław i Klasztor Dominikanów
Miejsce: poradnia rodzinna Syntonia przy Klasztorze Ojców Dominikanów, plac Dominikański 2, wejscie od ul. Janickiego
Zapisy: tel. 728-471-669 oraz elektronicznie, e-mail: syntwro@dominikanie.pl

 

Tags:
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply