środa, 22 kwietnia, 2026 | Author:

Ci z Was, którzy się ze mną widzieli ostatnio wiedzą, że mam nowa zajawkę. Może nie taką nową, ponieważ olejków dla swojej rodziny używam od wielu lat, ale właśnie tej wiosny postanowiłam się podzielić tym doświadczeniem. Tak więc serdecznie zapraszam na pierwsze spotkanie olejkowe, które będę miała zaszczyt współprowadzić już w maju. Można posyłać to zaproszenie dalej, a nawet jest to wskazane, zwłaszcza jeśli znacie osoby zainteresowane tematem. 😉

Kiedy: 14.05.2026 o 18:00

Gdzie: Fundacja Evangelium Vitae ul. Rydygiera 22-28, Wrocław

Spotkanie będą współprowadzić trzy dzielne niewiasty, które łączy między innymi wielodzietność, wiara w Boga, kompletny brak umiejętności sprzedawania czegokolwiek (więc nie musicie się bać, że będziemy wam wciskać olejki na siłę), chęć pomagania ludziom i doświadczenie ogromu wsparcia olejków w trosce o zdrowie nas i naszych najbliższych.

Zdobędziecie wiedzę o prozdrowotnym działaniu olejków eterycznych, dlaczego to są tak wyjątkowe substancje, potestujecie na sobie próbki, będzie możliwość umówienia się na bezpłatne konsultacje indywidualne po spotkaniu.

Zapraszamy serdecznie!

Zapisy pod przyciskiem:

 

Category: Dla każdego
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply