Zapraszam na ostatni już Krąg kobiet z Jezusem i Maryją w tym roku szkolnym. W tym semestrze na kolejnych pięć (luty-czerwiec) spotkań zapraszamy w szczególny sposób do naszych spotkań Maryję. Rozważamy Słowo Boże dotyczące Radosnych Tajemnic Różańca Świętego i odnosimy je do swojego życia. W czerwcu pochylimy się nad Tajemnicą Odnalezienie Jezusa w Świątyni. Obowiązują zapisy – link poniżej.
Spotykamy się 17.06.2026 o 18:00, przed spotkaniem wyślę pytania do przemyśleń, może jakiś krótki materiał do poczytania albo posłuchania.
Program spotkań:
- Rundka co u Ciebie,
- fragment z Pisma Świętego,
- Słowo, które szczególnie usłyszałaś
- krótkie wprowadzenie w temat,
- rundka z osobistymi refleksjami na temat zadanych wcześniej pytań, tekstów do przemyśleń
- Adoracja Najświętszego Sakramentu na koniec.
Co: Krąg kobiet z Jezusem
Gdzie: Fundacja Evangelium Vitae, ul. Rydygiera 22-28
Kiedy: 17.06.2026, 18:00-21:00
Koszt: 100 zł pojedyncze spotkanie
Przyjdź, zobacz czy to coś dla Ciebie, a może od września dołączysz na stałe 😉



