wtorek, Marzec 20th, 2012 | Author:

Szanowni Państwo!

Być może znacie kogoś,kto potrzebuje wsparcia, pomocy psychologicznej, chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o  funkcjonowaniu społecznym, emocjonalnym w przebiegu choroby psychicznej, o sposobach radzenia sobie ze stresem (psychoedukacja) albo znacie kogoś, kto ma w rodzinie lub wśród bliskich osobę, która doświadczyła kryzysu psychicznego i nie ma do kogo zwrócić się po pomoc i informację. Poniżej wszelkie informacje o działaniach prowadzonych przez Stowarzyszenie „otwarty Krąg”. Monika Gębuś

Dla tych wszystkich, którzy szukają indywidualnych form pomocy lub chcieliby uczestniczyć w grupie wsparcia i poznać osoby o podobnych doświadczeniach – Stowarzyszenie „Otwarty Krąg” organizuje cykl spotkań oraz konsultacji. W załączeniu znajdą Państwo informacje o organizowanych przez nasze Stowarzyszenie działaniach. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Wrocławia, obejmuje prowadzenie grup oraz konsultacji i trwa od stycznia do grudnia 2012 roku (z przerwą wakacyjną w miesiącach lipiec,sierpień). Adresatami są mieszkańcy Wrocławia. Zapraszamy!

Osoby doświadczających problemów natury psychicznej zapraszamy na bezpłatne:

1. grupa wsparcia (spotkania odbywają się raz w tygodniu w środy popołudniu), Zapisy oraz informacje pod numerem tel. 664-99-63-53.

2. grupa psychoedukacyjna (raz w miesiącu, wtorek)- najbliższe spotkanie 13 marca godz. 15:30 – 17:30, zapisy oraz informacje pod numerem tel. 606-48-70-23

3. konsultacje z psychologiem, Zapisy oraz informacje pod numerami tel. 606-48-70-23 , tel. 796-59-90-46.

Rodziny oraz bliskich osób z doświadczeniem choroby psychicznej zapraszamy na:

1. konsultacje z psychoterpeuta, Zapisy oraz informacje pod numerem tel. 664-99-63-53.

Terapeuci prowadzący: Aneta Marguż, Anna Moszczyńska, Monika Gębuś

Informacje i zapisy w linkach do poszczególnych rodzajów spotkań.

Category: Bez kategorii
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply