środa, Lipiec 10th, 2013 | Author:

„Rytmy kobiecości – spotkanie z kobiecą mądrością”

Każda kobieta jest potężną skarbnicą mądrości, duchowej energii, emocji oraz niezwykłej cielesności. Łączy też w sobie bogactwo sprzeczności: troski i rywalizacji, miłości i nienawiści, pożądania i niewinności, siły i delikatności, tworząc wyjątkową harmonię ze światem.

Największą siłą, nas, kobiet,  jest możliwość dawania i przekazywania życia, zdolność do empatii i wewnętrzne piękno, niepodatne na upływ lat.

Dostajemy w darze niesamowitą moc, lecz czy w dzisiejszym świecie, w którym funkcjonujemy w różnych, często narzuconych rolach i zadaniach, możemy odnaleźć nieposkromioną siebie?

Tę kobietę za którą tak bardzo tęsknimy?
Tę, którą w głębi serca tak naprawdę jesteśmy?

Czas, abyś dała sobie do tego prawo, bo ta kobieta, to cała TY – taka, jaką jesteś. Zacznij czerpać ze wspólnego źródła kobiecej mądrości i Twojej intuicji.

Warsztat “Rytmy kobiecości – spotkanie z kobiecą mądrością”, na który Cię zapraszamy, to możliwość :

– doświadczenia siebie w każdym z czterech aspektów: ciała, emocji, myśli i duchowości,

– odkrycia i podążania za swoimi pragnieniami,

– znalezienia swojego autentycznego ruchu,

– poszukania odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”,

– przyjrzenie się swojej misji życiowej,

– spotkania się ze swoją spontanicznością, zasobami i mocą,

– poczucia się jednością z innymi kobietami i czerpania z ich mądrości życiowej.

Nasze spotkanie będzie połączeniem różnych form zgłębiania kobiecości. Zapraszamy Cię do części warsztatowej oraz części, w której będziesz miała okazję poczuć swoje ciało  i wyrazić siebie w tańcu.

Data: 27 lipca (sobota)

Czas: 10:00-17:00

Inwestycja: 140 zł (dla Pań, które przyprowadzą kogoś na warsztat zniżka 10% od każdej zaproszonej osoby – zniżki sumują się)

Zapisy mailowo na adres: przebudzenie@kosinska.net

Prowadzące:

Anna Kosińska – life coach, trener rozwoju osobistego, z wykształcenia psycholog. Jako coach i trener wspiera kobiety w procesie docierania do ich wnętrza, odkrywania wewnętrznej siły i osiągania tego, czego pragną. Pracuje, w szczególności, z żonami i kobietami żyjącymi w związkach, które chcą większego spełnienia w swojej relacji z drugą połową. Więcej na www.anna.kosinska.net

Marianna Soroka – psycholog, psychoterapeuta, trener. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz pracuje jako psycholog w Domach dla Dzieci, Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej i OTE „Harmonia”. Fascynuje ją kobiecość i odkrywanie potencjału, jaki z niej płynie.

Dodatkowe informacje o nas i o tym, co wspólnie robimy, na stronie www.przebudzenie.kosinska.net 

Zapraszamy serdecznie do udziału! Jeśli znasz kobietę, która może być zainteresowana naszą propozycją, prześlij jej informację o tym warsztacie.

Z pozdrowieniami,
Anna Kosińska & Marianna Soroka

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
Leave a Reply